Sahte Elektronik Sigaralara Dikkat

Elektronik sigaraların sigarayı bıraktırıcı etkisini öğrenen çoğu insan elektronik sigara almak üzere sıraya girmiş durumda. Sabit satıcıların satışını yapmadığı elektronik sigaralar genelde internet üzerinden satılıyor. İnternet üzerinden satış yapan birçok güvenilir site olmasına rağmen bu sitelerin arasına dolandırıcılar da eklendi. İnsanların ilgisini kullanıp onları kandırmak isteyen bu kişilerin oyunlarına gelmemek için dikkatli olmak gerekiyor. Eğer sorun yaşamadan bir elektronik sigara satın almak istiyorsanız satış sitemizi tercih edip elektronik sigara satın alabilirsiniz, böylece orijinal sigaraları oldukça güvenli bir şekilde uygun fiyat garantisi adı altında satın almış olursunuz. Sahte elektronik sigaraları piyasaya süren ve insanları kandıran sitelerde belli başlı özellikler aynıdır. Eğer bu noktalara dikkat ederseniz dolandırılan kişilerden olmayabilirsiniz.

  • Elektronik ürün satın alırken insanımızdaki genel algı Avrupa malının çok kaliteli olduğu, Çin malının ise çok kalitesiz olduğudur. Böyle düşünen kimselerin çoğu Avrupa’da üretilen elektronik sigara yalanına inanırlar, oysa elektronik sigaraların tamamı Avrupa’da üretilir. Çin malı ürünlere karşı şüpheli davranan kişileri avlamanın bir diğer yolu da yerli elektronik sigara numarasını kullanmaktır. Çin’den satın alınan sigaralar kolay bir işlem sonucunda Türk Malı haline getirebilir, burada sigaraya vurulacak etiket işi bitirir. Bu duruma karşı dikkatli olmayan kişiler büyük bir yalana maruz kalarak taklit ürünleri satın alırlar. Elektronik sigaraların neredeyse tamamı Çin’de üretilir, bu ülkenin dışında elektronik sigara üretilmediği için farklı ülke malı diye tanıtılan sigaralardan uzak durmalı, ilgili satıcıları da gerekli yerlere şikayet etmelisiniz.
  • Elektronik sigara satın almak için tercih ettiğiniz siteler hakkında yapılan yorumlara dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer tercih edeceğiniz satıcı iyi bir insansa daha önce mal sattığı kişilerden övgüler almıştır. Hakkında bolca şikayet olan kimselere itibar etmemek paranızın cebinizde kalmasını sağlar. En güvenli şekilde elektronik sigara satın almak isteyen kişiler sitemizin ana sayfasında yer alan yönlendirmeleri kullanarak gerekli sitelere gidebilirler. Böylece ihtiyaçları olan elektronik sigaraları kısa sürede almış olacaklardır.
  • Elektronik sigara sıvılarını seçerken de dikkatli olmak gerekiyor. Her ürünün, malın ya da cihazın ederi bir fiyat vardır, bu fiyatın daha üstüne satanlar kaliteli mal satmaz olmazlar. Fakat bir ürünün normal fiyatının çok altında satılan ürünlerde bir kusur aramak ve bu ürüne temkinli yaklaşmak gerekiyor. Eğer bunu yapmazsanız dolandırılma ihtimaliniz bir hayli artacaktır.
  • Çok uygun fiyata elektronik sigara satan kişilerin çoğu sizlere birkaç gün kullanabileceğiniz cihazları gönderirler. Bu kişilerden satın alacağınız cihazlar kısa sürede bozulacağı için sizleri yarı yolda bırakır ve dolayısıyla da sorun yaşatır. Sorun yaşamadan satın aldığınız elektronik sigaraları uzun süre kullanabilmek istiyorsanız kaliteli sigaraları tercih etmeniz gerekiyor. Genel çoğunluğun aldığı elektronik sigaraları tercih ederek kaliteli bir tercih yapabilirsiniz.
  • E sigara sıvılarını satan bazı siteler ürünleri olmayacak kadar ucuz fiyata satmaya çalışıyorlar. Bu durum sizleri şüphelendirmelidir, eğer bir ürünü çok ucuza alıyorsanız üründe mutlaka sorun vardır. Elektronik sigara sıvıları doğrudan sağlığınıza etki eden unsurlardır. Bu nedenle elektronik sigara sıvısı alırken gerçekten dikkatli olmak, bilinen markaları tercih etmek gerekiyor.

Elektronik sigara satın almak için internette dolaşan ve fiyatlara bakan kişiler yukarıda sayılan maddelere dikkat etmelilerdir. Ancak bu şekilde elektronik sigaralardan en kaliteli olanları bulabilir ve satın alabilirler. Elektronik sigara satın aldıktan sonra direkt olarak sigarayı bırakma evresine girmiş olursunuz. Böylece fazla vakit geçmeden sigaradan ve size verdiği zararlardan kurtulabilirsiniz.

Ek Resimler

Bu içerik 28.12.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 1571 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Elektronik Sigara Vip

Bizi Takip Edin

Yeni Nesil Atomizer