Sağlığınız İçin, Elektronik Sigara İçin

Tütün; asırlar boyu bireyleri kendisine bağımlı yaparak, sağlığı olumsuz etkileyen, sigara ve benzeri alışkanlıklarla tüketildiğinde başta akciğer kanseri, cilt kanseri, nefes darlığı, astım gibi onlarca hastalığa davetiye çıkaran zararlı bir üründür. Ancak, kimi zaman laf olsun diye denenen, kimi zaman merak için yakılan, çoğu zamanda ortama ayak uydurmak amacı ile öğlesine başlanılan sigara, kısa bir sürede alışkanlığa dönüşerek bağımlılık yaratmaktadır. Sigara kullanan kişiler önceleri bağımlılık kelimesini kabul etmeseler de bir süre sonra paket taşımaya başlarlar ve bu durum artarak devam eder. Böylece tiryaki diye adlandırılan içiciler hızla çoğalmaktadır.

Bu kadar basit bir başlangıcın bu kadar çabuk bağımlılığa dönüşmesi yine sigaranın içinde bulunan zararlı maddelerin bağımlılık yapan özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Daha önceleri her ortamda rahatlıkla içilen sigara, son yıllarda kapalı alanlarda içme yasağı ile sınırlandırılsa da yine de tiryakilerin bu kötü alışkanlığından vazgeçmesine yardımcı olamamış sadece pasif içicileri rahatlatmıştır.

Hızla gelişen teknoloji her alanda olduğu gibi sigara tiryakilerinin de elektronik sigara ile yardımına yetişmiştir. Elektronik sigaralar; yapay sigara da denilen bir alettir. Sigara olarak kullanılan ağızlık, farklı aroma içeren likit ve şarj aletinden oluşan ve küçük bir çanta içinde satışa sunulan cihaz setidir. Elektronik sigaralar, duman yerine buhar üflenen ve çevreye zarar vermeyen özelliğinin yanında sigara içer gibi yapay sigaradan nefes çekildiğinde ucunda ateş gibi ışık da yanmaktadır. Ayrıca farklı tat ve kokulardaki aroma ile ister bırakmak istediğiniz sigaranın kokusunda ister çok daha farklı aromalar seçme şansı bulunmaktadır. Elektronik sigaralar sigara bırakmakta zorlanan kişilere azami 3,5 ay içinde sigarayı bıraktığının farkına bile varmadan sigarayı bıraktırmaktadır.

En kolay sigara bırakma yöntemi olan elektronik sigara, sadece 3 parçadan oluşan set olup, bir defa alınmakta ve fakat sadece likidini yenileyerek kullanılan bir üründür. Likitler ise internet üzerinden sipariş verilebildiği gibi artık sigara satılan yerlerden de temin edilebilmektedir. Kullanıcılarının sayısı her geçen gün artan elektronik sigaralar sağlığınız kadar paranızı da korumaktadır. Çünkü son derece ekonomik ve zevkli bir cihazdır.

www.seninsigaran.com

Ek Resimler

Bu içerik 20.12.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 1623 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Elektronik Sigara Vip

Bizi Takip Edin

Yeni Nesil Atomizer