One Hit Wonder E-Likit İle Sigaradan Kurtulun

Sigara kullanımının her geçen gün artması, sigaranın beraberinde getirdiği sağlık sorunları, hem bu sorunlardan kurtulmak hem de sigaranın kendisini satın almak için harcanan paralar göz önünde bulundurulduğunda ortaya bir servet çıkıyor! Bu servet içinde giden sağlığınızı geri getirmesi mümkün olmayan, telafisi imkansız durumlar da var. Eğer siz de sigara bağımlısı iseniz, ne yapsanız da sigarayı bir türlü azaltamıyor ya da bırakamıyorsanız yeni nesil sigara bırakma yöntemi olana elektronik sigara ile tanışmanızın vakti geldi demektir. Elektronik sigaranız ile kullanabileceğiniz One Hit Wonder E-Likit ile sigaranın zararlarından arındırılmış içim elde edebilirsiniz. Sigara içme hissini size zararsız bir şekilde sunan e-likit çeşitlerimizle temiz bir nefes almaya ne dersiniz?

E-Likit Nedir?

E-Likit elektronik sigara kartuşu içine koyularak içim sağlayan dolum sıvılarının genel adıdır. Ancak her elektronik likit size sigara içme doyumu yaşatmayacağı gibi bazen rahatsızlık veren aromalara da sahip olabilir. Bu nedenle kullanıcılarının tamamı tarafından beğenilmiş ve onaylanmış, zararlı maddeler içermeyen, terapatik nikotin içeren One Hit Wonder E-Likit çeşitleri ile keyifli ve zararsız bir içim sizi bekliyor.

Resim

One Hit Wonder E-Likit Çeşitlerimiz

Çok çeşitli aroma ve terapatik nikotin içeren E-likit çeşitlerimiz ile damak tadınıza uygun olanını seçebilirsiniz. Aromalarımız çok çeşitlidir; her damak tadına uygun en az bir tane One Hit Wonder E-Likit bulunur.

En çok tercih edilen One Hit Wonder elektronik likit çeşitlerimiz arasında Muffin Man, Milk Man, Police Man, My Man, Rocket Man, Drippn Whip gibi çeşitlerimizle farklı aromaları deneyimleyebilirsiniz. Tatlı elma, sıcak tarçın, çilek, krem şanti, yaban mersini, çikolata gibi zengin lezzetlerden deneyerek hangisinin size en uygun olduğunu görebilirsiniz.

20 ml, 100 ml, 180 ml gibi farklı boyutlardaki e-likit çeşitlerimizden satın almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Los Angeles, Kaliforniya’da el yapımı olarak üretilen elektronik likitlerimiz içinden nikotini çıkarılmış ve sigara içim hissi veren ürünlerden oluşur. E-likitlerimiz duman yerine buhar çıkardığı için kapalı mekanlarda da güvenle kullanılabilir.

 

 

Ek Resimler

Bu içerik 22.02.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 2026 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Elektronik Sigara Vip

Bizi Takip Edin

Yeni Nesil Atomizer