Nikotin Bağımlılığından Kurtaran Elektronik Sigara Likitler

Elektronik sigara kullanımı gerçek sigara bağımlılığından kurtaran teknolojik imkanlar sunan faydalı bir seçenektir. Elektronik sigaralar gerçek dumana sahip olmayıp yoğun su buharı çıkarmaktadır. Likitler ısındığı zaman su buharı çıkararak benzetim görevi görmektedir. Orijinal özelliğe sahip elektronik likitler 0, 6, 9, 11, 16, 18 ve 24 mg nikotin dozaj oranları ile satışa sunulmaktadır. Elektronik sigara likit ürünleri özelliklerine göre ayrılmaktadır. Sahte elektronik sigara likiti almamak için orijinal elektronik sigara likitlerinin özellikleri bilinerek kullanılmalıdır.

Elektronik Sigaraların Güvenliği

Orijinal kilit olup olmadığı ise kilitli, kapaklı, özel şişede, bandrollü olup olmamasına dikkat edilmektedir. Kalite standartları yüksek, onaylı elektronik sigaralar kullanılmaktadır. Mekanik mod elektronik sigara seçimleri de yapılabilir. Gerçek sigara hissi uyandıran elektronik cihazlar atomizerin ayrışabilir olduğu, modun bulunduğu sigaralardır. Elektronik sigaraların şarjı ise tam dolumla bir gün gidebilmektedir. Şarj ve batarya aletlerinin minimum 6 ay garantili olması gerekmektedir. Çift pil ve ergonomik tasarıma sahip elektronik sigaralar tercih edilmelidir.

Pille Çalışan Elektronik Sigaralar

En kaliteli atomizerlerin bulunduğu elektronik sigaralar yüksek su buharı çıkarabilme özelliğine de sahiptir. Elektronik sigara likiti elektronik sigara kullanımı sırasında oldukça gereklidir. Özellikle nikotin bağımlılığının giderilmesinde etkilidir. Elektronik sigara likit nerden bulabilirim diyenler için piyasada bulunduğunu söylememiz mümkün. Elektronik sigara likiti elektronik sigara kullanımı sırasında buharlaştırılarak ciğerlere çekilmektedir. Elektronik sigaralar likitsiz çalışmamakta ve tam verim gösterememektedir. Elektronik sigara nasıl kullanılır diyenler için pil, atomizer ve kartuş yardımı ile mümkündür diyebiliriz.

Dudak Tiryakiliğinden Kurtaran E-Sigara

Hayatta ilk kez elektronik sigara gören birinin likitten haberdar olmadığını söylemek zor olmayacaktır. Elektronik sigaraların kullanımı kolay olup dudak tiryakileri için de oldukça avantajlıdır. Zahmetsiz olan elektronik sigaraların kullanımı için cihazın ağza götürülüp nefes çekilmesi yeterlidir. Elektronik sigara likit kullanımı esnasında dikkatli olmak, bakımlarının özenle yapılması gerekmektedir. Elektronik sigaralarının likitinin arada bir doldurulması, toz ve kalıntıların temizliğinin yapılması gerekmektedir. Sigarayı bırakmak için çabalayan, birçok sigarayı bırakma yöntemi deneyen kişiler sonucu elektronik sigaralarla almıştır.

Ek Resimler

Bu içerik 10.05.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1752 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Elektronik Sigara Vip

Bizi Takip Edin

Yeni Nesil Atomizer