KangerTech Subox Mini Elektronik Sigara

Paket sigaranın bireylerde meydana getirdiği zararlar belirli bir zaman sonra baş edilemeyecek kadar ilerlemektedir. Hatta insanlar paket sigara sonucu karşılaştıkları sağlık sorunlarını önemsemezler ise ilerleyen zamanlarda bu sağlık sorunları daha bir ciddi hal alacaktır. Bireyler karşılaştıkları sağlık sorunlarından kurtulmak için uzmanlardan sigarayı bırakın tavsiyesi almaktadırlar. Bu tavsiyeye uyan insanlar olduğu kadar bu tavsiyeye uymak isteyipte başaramayan bireyler de bulunmaktadır. Sigara kullanan insanlar çok kısa süre içinde sigaraya bağımlı hale gelmektedirler. Sigara bağımlılığı nedeni ile insanların sigaradan uzaklaşmaları zorlaşmaktadır. Günümüzde bireylerin sigara bağımlılığından uzaklaşması için yardımcı olan tek ürün elektronik sigaradır. Piyasada bireylerin kullanabileceği bir çok elektronik sigara bulunmaktadır. bu ürünlerden biri de KangerTech Subox Mini elektronik sigaradır. Oldukça büyük bir kesime hitap eden bu elektronik sigara kuzey amerika ve avrupa birliğinde en çok tercih edilen üründür. Ürün marka olarak bütün sertifikalara sahiptir. KangerTech bu ürünü başlangıç kiti olarak üretmiştir. Böylelikle özellikle ilk kez elektronik sigara kullanacak bireylerin daha kolay bir şekilde elektronik sigaraya adapte olmasını ve aynı zamanda bireylerin bu ürünü kullanırken elektronik sigaradan zevk almalarını sağlamayı amaçlamışlar ve gerçekleştirmişlerdir. Subox mini elektronik sigaranın clearomizeri oldukça dayanıklıdır. Ürün kasa olarak oldukça kalitelidir. Buda ürünün genel olarak birçok darbeden etkilenmeyeceğini göstermektedir.

KangerTech Subox elektronik sigara mini oldukça popülerlik kazanmış bir üründür. Subox mini modern alt ohm ile daha çok tanımaya ve beğeni kazanmaya başlamıştır. KangerTech Subox mini elektronik sigara iki parçadan oluşmaktadır. Bu iki parça kbox mini mod ve subTank mini clearomizere dayanmaktadır. Bu iki parçanın bir araya gelmesi ile üründe olağanüstü bir buhar oluşturma gücü ve lezzet meydana gelmektedir. Kbox mini vapig gücü 50 watt kadardır ve en düşük 0.3 ohm destekleyebilir. Subox mini ile yalnızca 18650 pili kullanabilirsiniz. KangerTech Subox mini elektronik sigara oldukça dayanıklı bir metalden yapılmıştır, düğmeler sert plastikten yapılmıştır ve LED ekrana sahiptir. Üründe pil yatağı ürünün yuvarlak köşesine yerleştirilmiş ve piller bu bölgede güçlü mıknatıslar tarafından tutulur. Bu elektronik sigara 4.5 ml elektronik sigara sıvısı alabilecek bir hazneye sahiptir.

Ürünün asgari direnci 0.3 ohmdir. Üründe alçak gerilim koruması, düşük direnç koruması, kısa devre koruması, pil koruma ters, düşük pil uyarısı, hafif ve kompakt, mıknatıslı pil kapağı, liman şarj Mikro-USB bulunmaktadır üründe. Ürün PEEK yalıtkan ile RBA Bobine sahiptir. Japon organik pamuk ve organik pamuk bobin bulunmaktadır. Ayrıca elektronik sigarada damla ipucu bulunmaktadır. Piyasada bulunan elektronik sigaraların birçok özelliği bulunmaktadır. Önceleri insanlar elektronik sigara alırken marka tercihi yapmazken bu durum günümüzde ön plandadır. Önceleri piyasada sınırlı ürün var iken günümüzde birçok marka bulunmakta ve bu markaların çeşit çeşit ürünü bulunmaktadır. İnsanlar diğer teknolojik ürünlerde olduğu gibi bir markanın tüm serisinide kullanmaya çalışmaktadırlar. Ayrıca günümüzde birden fazla marka ve model bulunması insanlar için tamamen faydadır. Çünkü böylece her keseye her yaşa ve her kesime uygun elektronik sigara bulmak oldukça kolay olacaktır. KangerTech Subox mini elektronik sigara da bu ürünlerden yalnızca biridir. Subox miniyi kullanan bireyler hem ürünün kaliteli dış yapısından hemde ürünün duman çıkarma gücü ve tadından oldukça memnun kalmaktadırlar. Sizde bu ürünü kullanabilirsiniz.

Ek Resimler

Bu içerik 28.12.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 2239 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Elektronik Sigara Vip

Bizi Takip Edin

Yeni Nesil Atomizer