Joyetech eGo One 2200 mAh Elektronik Sigara

Paket sigara kullanan insanlar belirli bir zaman sonra bir takım sağlık problemleri ile karşılaşacaklardır. Bu sağlık problemleri önemsenmediği taktirde bireyler daha ciddi sağlık sorunları ile karşılaşmaktadırlar. Hatta öyle ki belirli bir zaman sonra insanlar ölüm tehlikesi ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Paket sigara yalnızca sağlık sorunlarına değil aynı zamanda maddi konudan da sorunlara sebep olmaktadır. Paket sigara biten bir ürün olduğu için bireyler sürekli olarak harcama yapmaktadırlar. Bu da belirli bir zaman sonra büyük maddi kayıplara neden olmaktadır. İnsanlar bu gibi sorunlara bir son vermek istedikleri için belirli bir zaman sonra sigaradan uzaklaşma kararı almaktadırlar. Sigarayı bırakmak isteyen bireylere tam anlamı ile cevap veren tek ürün günümüzde elektronik sigaradır. Birçok marka ve birçok model elektronik sigara bulunmaktadır. Bu marka ve modeller arasından bireyler kullanmak istedikleri tarza en yakın olan ürünü gönül rahatlığı ile seçebilirler.

Evrensel elektronik sigara firmaları arasında lider konumda olan üreticilerden biri olan joyetech ego one 2200 mah bu markanın diğer modellerine oranla daha geliştirilmiş ve daha küçültülmüş bir tarzdadır. Bu elektronik sigaraya boyut olarak bakıldığı zaman en uzun sigaradan 1,5 cm daha uzundur. Fakat bu elektronik sigaranın duman gücü nargilenin dumanından bile daha fazladır. Üstelik likit tadı verme konusunda da oldukça başarılı bir üründür. 1,0 ohm altındaki atomizeri ile uzun süredir elektronik sigara kullanan bireylerin dışarda rahatlıkla taşıyabileceği bir ürün olarak üretilmiştir. Joyetech ego one 2200 mah düşük atomizer dirençlerini destekler ayrıca bu elektronik sigarada dahili 2200 mah pil bulunmaktadır. Tamamen kaliteli bir çelikten yapılmış gövdeye ve USB kablo ile şarj edilebilir bir yapıya sahiptir. Joyecech ego one 2200 mah elektronik sigara pili kadar oldukça güçlü ve kaliteli bir tanka sahiptir. Tank üzerinde bulunan hava akım ayarları sayesinde bireyler isterlerse sert isterlerse hafif içimler yapabilme şansına sahiptirler. Bu üründe kısa devre koruması, düşük direnç koruması, pil şarj durumu gibi birçok özellik bulunmaktadır. Joyetech elektronik sigara ile bireyler aynı zamanda bir adet joyetech ego one batarya, bir adet joyetech ego one tank, bir adet 1.0 ohm bvc coil, bir adet 0,5 ohm bvc oil, bir adet yedek ağızlık, bir adet Micro USB şarj kablosu, bir adet joyetech duvar şarj aparatı, bir adet yedek atomizer ve bir adet kullanma kılavuzuna sahip olacaklardır.

Bu elektronik sigarayı kullanan bireyler ürünü kullanırken bazı şeylere dikkat etmeleri gerekmektedir. Ürün kullanılırken mutlaka likit kullanımı gerçekleştirilmelidir. Likit tanka ne çok nede az yerleştirilmelidir. Ürüne yerleştirilen likit aralıklar ile kontrol edilmelidir. Likit bittiği halde ürün kullanılmaya devam edilir ise eğer zamanla ürün bozulacaktır. Ayrıca ürün kullanılırken açılmalı kullanılmadığı zamanlarda kapalı tutulmalıdır. Çok uzun süre şarjda bırakılmamalıdır. Ürünün piyasa fiyatı yaklaşık olarak 259.00 TL civarındadır. Elektronik sigaraların birçok avantajı bulunmaktadır. Teknolojik ürünler oldukları için paket sigara gibi bitme durumu bulunmamaktadır. Ayrıca yapılan ödemeler tek seferlik olduğu için bireyler paket sigara kullanırken karşılaştıkları masraflardan kurtulacaklardır. Hem kaliteli bir ürün kullanmak hem de kullanım amacınıza kısa süre içinde ulaşmak istiyor iseniz joyetech ego one 2200 mah elektronik sigara tam sizlerin bu isteklerini gerçekleştirmeye yönelik bir üründür.

Ek Resimler

Bu içerik 28.12.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 1911 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Elektronik Sigara Vip

Bizi Takip Edin

Yeni Nesil Atomizer