Eletkronik Sigara Likitleri Zararlı Mı

Elektronik Sigara Likit Satış Noktası

Satın almak istediğiniz elektronik sigara likit  çeşitlerini firmamızdan orijinal kutusunda, güvenli biçimde temin edebilirsiniz. Bağımlılıktan kurtulmak isteyen müşterilerimiz için geçiş sürecinde aromalı ve zararsız duman çıkaran elektronik sigara likitleri, değişik nikotin seviyeleriyle sunulmaktadır.  Yaygın kullanım aralığı 0-24 mg olarak belirlenmiş, normal sigara kullanımı sırasındaki tüketim miktarına göre azaltılarak kullanılması önerilmektedir.
	 Cosmic Fog Sonrise 10ml Elektronik Sigara Likiti

Elektronik Sigara Nasıl Çalışır?

Elektronik sigaraların çalışma sistemi şarjlı şekildedir. Cihazı şarj edersiniz ve içerisinde yer alan sıvıyı içinize çektiğinizde atomizer bunu dumana çevirerek etrafa güzel koku yayar. Aromalı tatların çeşitleri 100’den fazladır. Ancak içim sırasında aniden çok güçlü çekim olmamalıdır. Yavaş ve birkaç saniye bekleyerek çekim yapılmalıdır.

Bunun dışında duman olmasını sağlayan atomizer sıvı içindeki düşük ısıda bile dumana dönüşen bileşenleri harekete geçirecektir. Elektronik sigara likit zamanla biter ve yenisi döküm bölümünden eklenir. Şarjı da genelde günde 1 defa yeterli olacaktır.  Ürünün açma kapama bölümü yer alır. Buradan dilediğinizde açarak içmeye başlayabilirsiniz. Ancak içim miktarı açısından zamanla azalma gösterilmelidir. Bunun nedeni nikotin kullanımının devam etmesi ve bağımlılığın da dolayısıyla sürmesidir.

Vape Party Donald Collector 10ml Elektronik Sigara Likiti 2

Tek Başına Nikotin Zararlı mı?

Elektronik sigara likit içinde bulunan nikotin tek başına zarar vermez. Yani bağımlılığı sürdürür ancak normal sigaradaki gibi etkileşime girerek hastalıklar için zemin yaratmaz. Tıpkı patlıcan benzeri yiyeceklerde saf haldeki nikotin gibi daha fazla miktarda sıvıda yer alır. Bu nedenle kapalı yerlerde elektronik sigara içiminde sorun yoktur. Çevrenizdekilere zarar vermeden kullanabilirsiniz.
kilo-Tru-Blue-10ml-likit-dolum-sivisi-01

Çocukların Yanında E Sigara İçilir mi?

Somut olarak çocuklara dumanı zarar vermez. Yani aromalı ve saf nikotin olması nedeniyle ekstra bir zararı yoktur.  Ancak sonuçta bir bağımlı davranış olması nedeniyle çocukların yanında içilmemesi önerilir. Yani sigara kullanmayan biri elektronik sigaraya ihtiyaç duymayacağı için bağımlılığı olmadığından çocuklar bu içimi farklı algılayabilir ve ileride kullanımı meşrulaştıracak bir bahane bulabilir.
	 Five Pawns Bowden's Mate 30ml Elektronik Sigara Likiti 2

Elektronik Sigara Likit Çeşitleri ve Ücretleri

Elektronik sigara likitleri fiyatları firmamızdan da temin edileceği gibi uygun fiyatlara sahiptir.  Aralıklı alınan bir ürün olduğundan zorlanmadan seçim yapabilir ve satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.  En beğenilen çeşitler, meyveli, vanilyalı, tütün aromalı ve karamelli çeşitlerdir.

Ek Resimler

Bu içerik 17.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 2147 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Elektronik Sigara Vip

Bizi Takip Edin

Yeni Nesil Atomizer