Elektronik Sigaranın Sağlık Üzerindeki Etkisi

Nedir?

Elektronik sigarayı artık sokakta sıklıkla görmekteyiz. Çünkü hem sağlıklı hem de çevreye bir zararı olmayan bu sigaraların kullanımı da etrafındakilere rahatsızlık vermez. Sigaranın insan vücudundaki etkilerinin gitgide iyice ortaya çıkışı da bu ürünlerin kullanımını yaygınlaştırmıştır. Bilim dünyası da artık insanları sigaraya karşı uyarmaktadır. Bu uyarıların ve toplumsal bilincin oluşması ile birlikte de sigarayı bırakmak isteyenlerin sayıları hızla artmaktadır. Zira sigara sadece içiciye değil aynı zamanda etrafındaki herkese etki eden toplumsal bir tehlikedir. Bu nedenle de bu elektronik ürünlerin kullanımı artmıştır. Biz de firma olarak sizlerin bu ürünlere ulaşmanızı kolaylaştırmaktayız.

Neden Elektronik Sigara?

Bir düşünün, her gün yemeğinize yahut suyunuza zehir katmak ister misiniz? Ya da birisi size gelip dese “ben her gün senin vücuduna şu kadar kere zehir enjekte edeceğim” ne dersiniz? Bunlara cevabınız elbette hayır olacaktır. Ancak sigara içicileri her gün kendilerine bunu yapmaktadırlar. Bilerek ve isteyerek belli bir miktar ödeyerek kendilerini zehirlemektedirler. Üstelik sigara ücretleri düşünüldüğünde kendilerinin ve ailelerinin bütçelerini oldukça zora sokmaktadırlar.

Sigara içenler aynı zamanda etrafındaki çocuklarını, arkadaşlarını, eşini, ailesini ve hatta evcil hayvanlarını dahi zehirlemektedir. Çocuklardaki kanser oranının artışının sigara ile bağlantısı olduğu gösterilmiştir. Yahut eşi sigara içen bir kadının, eşi sigara içmeyen bir kadına göre kanser olmasının ihtimali daha yüksektir. Üstelik doktorlar da sigara içicilerine potansiyel hasta gözüyle bakmaktadırlar. Çağımızın en korkulan hastalığından olan kanserlerin büyük çoğunluğunun altında yatan bir sigara etkeni var.  Henüz kanser olmayan bireyler dahi yürürken daha çabuk tıkanırlar, kolaylıkla nefes nefese kalırlar, ciltlerinin rengi sararır, diş sağlığı zarar görür, kalp hastalıklarına yakalanmaları kolaylaşır, astım koah gibi solunum yolu hastalıklarına kolaylıkla yakalanırlar…

Yukarıda sayılan ve daha pek çok hastalıktan kurtulmak için sigarayı bırakmak gerekmektedir. Elektronik sigara kullanmak ise sigarayı bırakmanın en kolay yoludur. Çünkü  sigara yoksunluğu çekmenizi engeller. Hem pek çok çeşit aromalı elektronik sigara likitleri ile de aynı zamanda keyif alabilirsiniz. Bu ürünleri satın almak için bize ulaşabilirsiniz.

Ek Resimler

Bu içerik 25.09.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1858 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Elektronik Sigara Vip

Bizi Takip Edin

Yeni Nesil Atomizer