Elektronik Sigara Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Son dönemin gözde ürünlerinden biri haline gelen elektronik sigaralar genel olarak internet siteleri üzerinden satılıyor. İnternet üzerinden satış yapmakta olan sitelerin kimileri senelerdir aynı sektörde hizmet verirken bazıları da sadece insanları dolandırmak için kurulmuş durumda. Dolayısıyla elektronik sigara satın almak isteyen kişilerin satın almak için tercih ettiği siteleri araştırmaları ve siteler hakkında yapılan yorumları incelemeleri gerekir. Elektronik sigara satışı yapılan sitemizden sigara almak için oldukça güvenilir ödeme yöntemlerinden birini kullanabilir, alışverişinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Almış olduğunuz sigaralar farklı şekillerde ya da modellerde olabilir, hangi modelde elektronik sigara satın almak istediğinize kadar vermek için tüm modelleri incelemeniz gerekiyor. Bu inceleme sonucunda size uygun olan sigara modelini tespit ederek hemen alışveriş yapabilirsiniz. Elektronik sigaranın yanı sıra sigara sıvısı gibi ürünleri de düzenli olarak satın almak istiyorsanız bizi tercih edebilir, oldukça uygun fiyatlar karşılığında istediğiniz şeylere sahip olabilirsiniz. Elektronik sigara satın almak istiyorsanız sırasıyla şu yöntemleri tercih etmeniz gerekiyor:

  • Elektronik sigaralar kişilere özel olarak farklı modellerde, farklı sistemlerde ve değişik şekillerde üretiliyor. Her birini aynı şekilde kullanabildiğiniz bu elektronik sigaraları satın almadan önce ilk olarak model seçimi yapmanız gerekiyor. Bir sigara paketini andıran tipte ya da kalem şeklinde ince bir elektronik sigara satın alıp almamak size kalan bir seçimdir. Her iki model elektronik sigaralar da aynı işleve sahiptir fakat kullanım bakımından birinin diğerine göre farkları ortaya çıkabilir.
  • Son dönemde ortaya çıkan elektronik sigaralardan bazıları pilli olarak üretiliyor, oldukça küçük piller sayesinde çalışan bu elektronik sigaralarda pilin bittiği durumda pili değiştirmek sadece birkaç dakika sürüyor. Fakat genel olarak tercih edilen elektronik sigara modelleri şarjlı olarak üretiliyor. Şarjlı olarak üretilen elektronik sigaraları satın alıp kullandığınızda diğer modele nazaran daha mantıklı bir iş yapmış olursunuz. Çünkü elektronik sigaraların geneli şarjlıdır ve şarjlı olan elektronik sigaraların tasarımları da birbirine yakındır. Böylece herhangi bir sorun yaşadığınızda sigaranızı tamir ettirme şansınız olacaktır.
  • Seçtiğiniz elektronik sigarayı satın almak için tercih edeceğiniz site de oldukça önemlidir. Tercih etmeniz gereken sitelerin bu işi uzun süredir yapan, güvence veren ve kargoyu da ücretsiz gönderen siteler olması gerekir. Böylece kaliteli hizmeti oldukça uygun bir fiyata almış olacaksınız.
  • Elektronik sigaralar hakkında söylenen yalanlara da itibar etmemeniz gerekiyor. Eğer bu yalanlara inanırsanız beklemediğiniz kadar kalitesiz bir elektronik sigara satın almış olursunuz. Örnek vermek gerekirse Avrupa malı elektronik sigara yoktur, Avrupa malı olduğu iddia edilen tüm sigaralar Çin malıdır. Eğer bu şekilde kandırılırsanız paranızı tamamen çöpe atmış olursunuz.
  • Elektronik sigara aldığınız sitenin aynı zamanda elektronik sigara tamiri yapan bir firmaya ait olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer bunu sağlayabilirseniz aldığınız elektronik sigarada herhangi bir sorun çıksa bile tamir ettirme şansınız olacaktır.
  • Kaliteli elektronik sigaraları tercih ettiğinizde sigaraların bozulma katsayıları daha düşük olur, öyle ki bu sigaralar uzun süre dayanır ve bozulmaz. Bu da tekrar para harcamanızı gerektirmez.
  • Elektronik sigaranın yanında aldığını elektronik sigara sıvılarına da dikkat etmeniz gerekiyor, eğer bu sigaralara yüksek nikotin oranına sahip sıvılar alırsanız büyük ihtimalle sorun yaşarsınız. Bu gibi bir hata yaptığınızda sigarayı bırakma ihtimaliniz de oldukça düşük olacaktır. Bu nedenle nikotin oranı düşük olan sıvıları tercih etmeniz daha iyi olur.

Ek Resimler

Bu içerik 28.12.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 1502 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Elektronik Sigara Vip

Bizi Takip Edin

Yeni Nesil Atomizer