Elektronik Sigara Parça Değişimi

Elektronik sigaralar belli başlı parçaların bir araya gelmesiyle oluşuyor. Elektronik sigarayı oluşturan bu parçalar belli bir süre sonra yıpranarak sigaranın çalışmasına olumsuz yönde etki ediyor. Bunu engellemek içim e sigara parçalarından yıprananları belli bir süre kullandıktan sonra değiştirmeniz gerekiyor. Zaten elektronik sigara alırken de parçaları değişebilen modelleri tercih etmelisiniz, çünkü nadiren satılan elektronik sigaraların parçaları değişmiyor ya da bu sigaralara ait parçalar çok zor bulunuyor. Eğer böyle bir sigara kullanırsanız sigaranızı tamir etmek için Çin’den parça getirtmek durumunda kalabilirsiniz, bu durumda bekleme süreniz en az 1 ay olacaktır.

Elektronik sigaraların bütün parçaları değişebilir, fakat bir dönem sonra daha fazla para harcamadan kendinize yeni bir elektronik sigara almanız gerekiyor. E sigaralar için belli bir kullanım ömrü söz konusu olmasa da sonuçta bu ürün bir elektronik ürün olarak geçiyor. Nasıl ki telefon, fırın ya da televizyon gibi eşyalar bir dönem sonra tam anlamıyla çalışmıyor, elektronik sigaranızda 5-6 yıllık kullanımdan sonra bu hale gelir. Zaten sizi büyük bir maddi külfetten kurtaran elektronik sigarayı yenilemek için fazla düşünmemeniz gerekiyor. Aksi halde sigara olmaması gerektiği gibi çalışabilir, bu durum sağlığınıza zarar verebilir.

Elektronik sigaraların değişen parçaları arasında sıvı haznesi, iç atomizer ve batarya geliyor. Elektronik sigara bataryası atomizerin çalışmasını sağlayan güç kaynağıdır, basit ve ince elektronik sigaralarda batarya yerine pil tercih ediliyor. Piller daha kolay bulunduğu için sigarayı şarj etme fırsatı bulamayan kişiler bu sigaraları tercih ediyorlar. Fakat kalite bakımından elektronik sigaranın iyisini almak isteyenler tercihlerini şarjlı elektronik sigaralardan yana yapmalılar. Batarya bir süre sonra şarj tutmamaya ve sizi yarı yolda bırakmaya başladıysa bataryayı kısa bir işlemden sonra değiştirebilirsiniz. Bunun için eski bataryayı sigaradan sökmeniz, yenisini takıp kabloları bağlamanız gerekiyor. Elektronik sigaralarınızın tamir işlemlerini profesyonellerin yapması için onları bize gönderebilirsiniz.

Elektronik sigaraların değişebilen parçalarından biri de iç atomizerdir, iç atomizer elektronik sigaranın beyni olarak da nitelendirilebilir. Bu kısım sayesinde sigara çalışmaya sorunsuz olarak devam eder. Elektronik sigara sıvısının ısınmasını ve buhar haline gelmesini sağlayan kısım da bu kısımdır. İç atomizer elektronik sigaranın en değerli parçası olduğundan bu parçayı satın almak için vereceğiniz ücret biraz fazladır. Eğer tam anlamıyla sağlıklı bir karar vermek istiyorsanız sigaranızı değiştirmeyi düşünebilirsiniz.

Elektronik Sigara Tamiri

Sahip olduğunuz elektronik sigaranın tamir edilebilmesi için firmamızın ülkemizde satmış olduğu sigara modellerinden biri olması gerekiyor. Eğer fazla tercih edilmeyen bir elektronik sigara kullanıyorsanız ve e sigarayı tamir ederken parçasının da değişmesi gerekiyorsa parça bulunamayabilir. Sitemizde satılmakta olan elektronik sigaralar en yaygın sigaralardır, bu sigaralar hem kaliteliler hem de daha çok satılıyorlar.

Sahip olduğunuz elektronik sigaranın birden çok aksamı çalışmıyorsa onu yenisi ile değiştirmek daha mantıklı bir karar olacaktır. Çünkü bazı parçalar elektronik sigaranıza yeni takılan parçalarla uyum göstermeyebilir, durumun böyle olması demek eski parçaların yeni takılan parçalara da zarar vermesi anlamına geliyor. Eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsanız sigaranızı tamir ettirmek yerine yeni bir elektronik sigara satın alabilirsiniz. Sitemizin market bölümünü açarsanız elektronik sigara modellerini ve bu elektronik sigaraların satıldığı fiyatları görebilirsiniz. Joyetech elektronik sigaralar sizin için ilk tercih olmalıdır, çünkü elektronik sigara denince akla ilk gelen marka Joyetech elektronik sigara markasıdır.

Ek Resimler

Bu içerik 28.12.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 2909 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Elektronik Sigara Vip

Bizi Takip Edin

Yeni Nesil Atomizer