Elektronik Sigara Likitleri

Elektronik Sigara Likitleri

Sigara kullanımı çok genç yaşlara kadar düşmüştür. İnsan sağlığı açısından son derece zararlı olan sigara bağımlılığı bir alışkanlıktan ibarettir. Çoğu alışkanlıkta olduğu gibi sigara alışkanlığının da bir anda bırakılması mümkün değildir. Sigara bağımlıları bu alışkanlıktan kurtulmak için birçok farklı yöntem denemektedir.

Elektronik Sigara Likitleri

Son yıllarda teknoloji de sigara bırakma yöntemleri arasında kullanılmaktadır. Piyasaya çıktıktan sonra kısa sürede yaygınlaşan elektronik sigara ürünleri kişilere sigara alışkanlığını bıraktırmada etkili rol oynamaktadır. Birçok kişi bu ürünler sayesinde sigara alışkanlığından kurtulmayı başarmıştır. Elektronik sigara ların içerisinde sağlık için zararlı maddeler bulunmadığından güvenle kullanılabilmektedir. Fakat dudak tiryakiliği ve el tiryakiliğini bırakmak için bu ürünlerin kullanılması önerilmemektedir.

Elektronik Sigara İçeriği

Elektronik sigara ürünlerinin en önemli konusu içerisinde bulundurduğu likitlerdir. Bu likitlerin içerisinde karbon ve azot maddeleri bulunmamaktadır. Sağlık için hiçbir yan etkisi bulunmayan bu likitler, sigara bırakmada en önemli rolü oynamaktadır. İçerisinde bulunan nikotin miktarını kişi kendi ayarlayabilmektedir.

Sigara bırakmak amacı ile e-sigara ürünlerini kullanan kişiler nikotin miktarını ayarlamada dikkatli olmalıdır. Çok yüksek oranda nikotin içeren likitlerin kullanılması sigarayı bırakmak için etkili rol oynamamaktadır.  Bu nedenle düşük nikotin miktarları tercih edilmelidir. Sürekli aynı miktarda nikotin miktarı olan likitler kullanılmamalıdır. En fazla 3 ay sonra tamamen nikotinsiz olan likitlerin kullanımına geçilmelidir.

Elektronik Sigara Likitleri

Elektronik Sigara için Likit Seçimi

e-sigara ürünleri tüm dünyada yaygın olarak kullanılan ürünlerdir. Piyasada kısa sürede yaygınlaşan bu ürünlerin likitleri de kendileri kadar çeşitlidir. Piyasada birçok elektronik sigara likit markası bulunmaktadır. Fakat bazı markalar sahte likitler satmaktadır. Sahte likit kullanımı da normal tütün ürünleri gibi sağlığı olumsuz etkilemektedir. Bu nedenle kesinlikle sahte likitler kullanılmamalıdır.

Sahte likitlerin üzerinde son kullanma tarihi gibi bilgiler ve bandrol bulunmaz. Satın alırken bu bilgiler mutlaka kontrol edilmelidir. Son kullanma tarihi geçmiş olan likitler de asla kullanılmamalıdır. Kapak mekanizmasından da sahte olup olmayacağı anlaşılmaktadır. Sahte elektronik sigaraların likitleri kaliteli şişelerde satılmamaktadır. Bu nedenle şişeye çok dikkat edilmelidir. Orijinal elektronik sigara likitleri nin şişelerinde akıllı kilit, sızdırmaz kapak gibi özellikler bulunmaktadır.Orjinal e-likitleri web sitemiz üzerinden www.elektroniksigaravip.com.tr üzerinden güven ile satın alabilirsiniz.

Ek Resimler

Bu içerik 21.12.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 1742 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Elektronik Sigara Vip

Bizi Takip Edin

Yeni Nesil Atomizer