Elektronik Sigara Likit ve E-Nargile Özellikleri

Elektronik Sigara İçin Üretilen Likitler

Elektronik sigara genel olarak likitti ısıtmaya yarayan pil, batarya kısmı, atomizer kısmı ve ağızlık kısmından oluşan bir cihazdır. Elektronik sigara pille çalışmaktadır ve normal sigara gibi duman çıkarmak yerine buhar çıkarmaktadır. Bu buhar atomizer kısmında ve içerisinde bulunan likitin ısınması sonucu oluşmaktadır.  Atomizere ısıyı sağlaması için gerekli enerji pilden sağlanır. Elektronik sigara tütün ürünlerine olan bağımlılıkta kurtarmak ve aynı zamanda zararlarını azaltmak için kullanılmaktadır. Eğer kaliteli ve sağlam bir elektronik sigara alırsanız duyacağınız haz ve keyif yeterli olacaktır.
Kendi Likitini Yap

 

Elektronik Sigara Likitleri Özellikleri

 Elektronik sigara likit özellikleri değişkenlik gösterebilmektedir. İçine koyulan aroma, e-likittin şişe boyutu, e-likittin içinde bulunan nikotin seviyesi değişkenlik gösterebilmektedir. Bu özellikleri siz kendiniz belirleyebilirsiniz. E-Likit üretiminde kullanılan bileşenlerin en bilineni ise nbase bileşeni olmaktadır. Elektronik sigara kullanmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken en önemli noktalardan biri de likit sıvısının özellikleri ve kalitesidir. Alırken mutlaka likittin orijinal olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi durumda sağlığınız için zararlı hale gelebilmektedir. Buhar yolu ile içinize çektiğiniz likittin mutlaka kaliteli olması gerekmektedir. Piyasa da pek çok sahte likit bulunmaktadır. Sahte likitleri gerçek likitlerden ayıran özellikleri bilirseniz işiniz daha kolay olacaktır. Sahte olan likitler düz beyaz bir kutu içinde olmaktadır. Herhangi bir ambalajı veya bandrolü bulunmamaktadır. Kutunun üzerinde kaç ml olduğu yazmaz. Sıvı likit oldukça fazla akışkan özelliğe sahiptir.
02_1029043514

 

Elektronik Nargile Nasıl Kullanılır?

Elektronik sistemi ile çalışan ve günümüzde yaygın olarak tercih edilen elektronik nargile basit kullanımı ile herkesin kullanabileceği cihazlar arasında yer almaktadır. Ağız kısmından çekilen nefes ile cihaz açık olması durumunda sistem harekete geçerek bu şekilde içerisindeki kartuşun buhara dönüşmesi ile kullanılmaktadır. Kartuş içeriğine göre farklı aroma ile buhar alınmasını sağlamaktadır.

Normal sigara yada nargile  içmeyi sevenler için aynı şekilde çalışan cihaz daha basit olması ve aynı zamanda da yakmak için kömür gibi farklı sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınmadan kullanılmaktadır. Bu sayede nargile sevenler için kolaylık sağlamaktadır. Her ortamda kullanım imkanı sunması da nargile keyfine ara vermeden devam edilmesini sağlamaktadır. Kartuşları değiştirilebilir olduğundan gerektiğinden değiştirilerek farklı aromaya sahip kartuşlar ile de kullanılabilir.
smok-alien-220w-elektronik-sigara-02

Elektronik Nargile Kartuşu

Kömür ile kullanılanlar gibi oranla günümüzde yaygınlaşan kullanımıyla elektronik nargile modelleri özellikle kolay kullanımı nedeniyle tercih edilmektedir. İstediğiniz her ortamda nargile keyfine devam etmenize imkan sağlayan bu cihazlar sayesinde etrafınızdakileri rahatsız etmeden veya kömür ile uğraşmanıza gerek kalmadan nargile içme imkanı elde edebilirsiniz.

Nargilenin çalışmasını sağlayan kartuş kısmı içerisinde bulunan sıvı sayesinde buhar üretimi sağlanarak bu şekilde ağız kısmından buhar alınması sağlanmış olunur. Kartuşların bitmesi durumunda değiştirilerek yeniden cihazın kullanıma hazır hale getirilmesi mümkündür. Bu nedenle farklı içeriklere sahip olan kartuş seçenekleri kullanılarak cihaz daha uzun süre sorunsuz kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır.

Elektronik Nargile Nasıl Satın Alınır?

Basit kullanımı sayesinde isteyen herkesin tercih edebileceği elektronik sistemi ile çalışan nargile modelleri sayesinde dilediğiniz her ortamda nargile keyfini sürdürebilirsiniz. Satın almak isteyenler özellikle elektronik nargile online satış seçeneğini kullanarak güvenli alışveriş imkanı elde edebilirler. Sistemi üzerinden yapacağınız işlemler sayesinde seçmiş olduğunuz modeli vereceğiniz online sipariş ile beklemek zorunda kalmadan kısa süre içerisinde satın alabilirsiniz.

Sistemde yer alan birbirinden farklı model seçenekleri arasında yapacağınız tercihler sayesinde istediğiniz her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz nargilelere sahip olabilirsiniz. Bu konuda özellikle uygun fiyat seçenekleriyle satışa sunulan modelleri inceleyerek en uygun tercihi kolayca yapabilirsiniz.

Güvenilir ve hızlı sipariş için, aşağıdaki siteyi ziyaret edebilirsiniz.

https://www.elektroniksigaravip1.com/

Ek Resimler

Bu içerik 16.03.2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 2121 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Elektronik Sigara Vip

Bizi Takip Edin

Yeni Nesil Atomizer