Elektronik Sigara Kaçakçılarına Dikkat

Giderek değerlenen ve herkes tarafından kullanıldığı için her geçen gün daha fazla satılmaya başlanan elektronik sigaralar konusunda dikkatli olmak gerekiyor. Öyle ki durumu fırsata çevirmek isteyen bazı dolandırıcılar sahte elektronik sigaralar satarak kişileri zor durumda bırakabiliyorlar. Bu gibi bir durum yaşamak istemeyen kişilerin konu hakkında dikkatli olmaları ve bu kişilerin oyunlarına inanmamaları gerekiyor. Elektronik sigaralar belli başlı markalar tarafından üretilen ve kişiye sigarayı bıraktırmak üzere tasarlanan sigaralardır. Fakat bu sahte elektronik sigaralar kişilere sigarayı bıraktırmaktan ziyade daha fazla sigara aramalarına neden oluyor. Bu nedenle elektronik sigara satın almak isteyen kişilerin orijinal markaları iyi bilmeleri ve bu markalar dışındaki elektronik sigaraları satın almamaları gerekiyor. Eğer iyi bir elektronik sigara satın almak ve konu hakkında mağduriyet yaşamamak istiyorsanız sitemizdeki diğer yazıları da okuyabilir, hangi markaların tercih edilmelerinin gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Elektronik Sigaralarda Ucuza Kaçmayın

Bazı dolandırıcılar elektronik sigaraların Avrupa’dan ithal edildiğini söyleyerek daha fazla satış yapmayı hedeflerler. Oysa elektronik sigaraların tamamı Çin’de üretilir, paralel ithalat yoluyla da ülkemize getirilir. Yani resmi bir distribütör çalışması da söz konusu değildir. Oysa bazı siteler resmi olduklarını iddia ederek kişilerin güvenlerini kazanmaya çalışırlar. Kişilerin bu konuda dikkatli olmaları, herhangi bir şekilde bunlara inanmamaları gerekiyor. Eğer elektronik sigara satın alırken bu sitelere güvenirseniz birçok sorun yaşayabilir, işin sonunda da mağdur olabilirsiniz. Sizin için önemli olan şeyin orijinal bir elektronik sigara almak olduğunu unutmamanız gerekiyor. Orijinal bir elektronik sigara almak için de her şeyden önce güvenilir bir site bulmanız gerekiyor. İnternet sitemizi incelerseniz daha önce bu alanda yaptığımız çalışmaları ve satış sitesi olarak kullandığımız sitemizi görebilirsiniz. Bu site sayesinde istediğiniz elektronik sigaraları güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Elektronik Sigaraların Sıvıları

Kişilerin en bilgisiz oldukları konulardan biri de elektronik sigaralarda kullanılan sıvılardır. Birçok sitede satılan ucuz elektronik sıvıları aslında son derece zararlıdır. Dolayısıyla kişilerin özellikle elektronik sigara sıvısı alırken ucuza kaçmamaları, bilindik markaların dışında elektronik sigara sıvısı almamaları gerekiyor. Eğer bilinmeyen bir elektronik sigara sıvısı alırsanız zararlı çıkabilir, vücudunuza çok fazla zarar verebilirsiniz. Bu nedenle elektronik sigara sıvısı alırken her zaman en bilindik markaları tercih etmeniz gerekiyor. Eğer bilindik elektronik sigara sıvılarının hangileri olduğunu bilmiyorsanız sitemizdeki ilgili yazıları okuyabilirsiniz. Böylece hangi elektronik sigara sıvılarının daha iyi olduğunu da öğrenmiş olursunuz.

Elektronik Sigara Nasıl İçilmelidir?

Elektronik sigarayı ve elektronik sigara sıvısını satın aldıysanız artık rahat bir şekilde bu sigarayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Elektronik sigara kullanırken dikkat etmeniz gereken nokta sıvının içerdiği maddelerdir. Genel olarak benzer maddeleri içeren sıvıların değişkeni nikotindir. Yani elektronik sigara içerken satın alacağınız elektronik sigara sıvılarının içerdiği nikotin oranı değişiklik gösterebilir. Eğer sıkıntısız bir şekilde sigarayı kullanmak istiyorsanız giderek nikotin oranı daha az sıvıları tercih etmeniz gerekir. İnsanı sigaraya bağlı kılan nokta sigarada bulunan nikotin maddesidir. Dolayısıyla sigarayı bırakmak isteyen birinin nikotini de bırakması, kendini bu maddeden soyutlaması gerekir. Eğer nikotini bırakma konusunda zorluk yaşıyorsanız yapmanız gereken şey elektronik sigara içerken her geçen gün daha az nikotin içeren likitleri satın almak olacaktır. Bu şekilde bir dönem devam ettikten sonra vücudunuzun sigaradan uzaklaştığını fark edebilirsiniz. Sigaradan uzaklaşan vücut daha fazla sigara istemeyeceği için sizler de sigarayı bırakmış olursunuz. Sigarayı bırakmak için en kestirme yolun elektronik sigara olduğunu unutmamanız gerekiyor.

Ek Resimler

Bu içerik 28.12.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 1727 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Elektronik Sigara Vip

Bizi Takip Edin

Yeni Nesil Atomizer